.

.

Дизајн на миленичиња Хилари Вермонт за луѓето „Lifeивотот е подобар заедно“

Дизајн на миленичиња Хилари Вермонт за луѓето „Lifeивотот е подобар заедно“

DEN 558.40

Залиха
Во магацинот.

Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност.Уметник : Хилари Вермонт ПЕТ ДИЗАЈНИ ЗА ХУМАНСКИ ПУБЕКТ : Animalsивотни Стил : Модерни и современи производи Тип : Галерија обвиткано платно Арта Ова подготвено за обесено, уметничко дело завиткано од галерија има приказ на две кучиња со зборовите животот е подобар заедно. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани.

Основни карактеристики

Најдобри понуди