.

.

Ixtreme Бебе дете за момчиња Камо Камо Зимска јакна палто

Ixtreme Бебе дете за момчиња Камо Камо Зимска јакна палто

DEN 0.33

Залиха
Во магацинот.

Кога температурите стануваат екстремни, сметајте на ixtreme за да ја испорачате на крај пријатна надворешна облека со палтото за зимска јакна Камо, одржувајќи го вашето момче толку удобно колку што е кул цела сезона. Прикачен аспиратор со затворање на велкро. Поштенски фронт. Две странични џебови. Камо печатење. Руно-обложена. Тешка тежина. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Камо зимски палто за момчиња од мали деца од ixtreme.

Основни карактеристики

Најдобри понуди