.

.

Слупел дома декор алги и океански растенија сина зелена шема дизајни платно wallидна уметност од Алберт Коезиер

Слупел дома декор алги и океански растенија сина зелена шема дизајни платно wallидна уметност од Алберт Коезиер

DEN 0.67

Залиха
Во магацинот.

Колку повеќе, толку подобро, преголемите комплети на платно од две парчиња помагаат да се пополни целиот wallид со возбуда. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : Мерки за ставка 2 парчиња, на секои 24 x 1,5 x 30 инчи. Подготвени за обесеност : Перфабрикувано да биде обесен со кој било нокти, завртка или друг основен хардвер што виси wallид. Примена : Совршен декор додаток на кој било wallид за дневна соба, спална соба, бања, детска соба, кујна, канцеларија, хотел, трпезарија, бар и сл. На платно, беспрекорно испружено и затегнато до трајни рамки отпорни на смалување . Дизајн на Алберт Костлер.

Основни карактеристики

Најдобри понуди