.

.

Жолто-позлатени обетки со обрач за склопување со сребро со дијаманти

Жолто-позлатени обетки со обрач за склопување со сребро со дијаманти

DEN 428.64

Залиха
Во магацинот.

Дополнете го вашиот изглед со овие исклучителни обетки од обрач за дијаманти, миабела. Монтирани во бујно жолто родиум-позлатена сребро, овие примамливи обетки имаат шема на намалување на дијаманти. Овие обетки на обрачот мерат ширина 4мм и долги 40мм. Засилени со висока полска завршница, овие обетки од сребрена обрач удобно обезбедени со затворање на клипови. Овие сребрени обетки на обрачот координираат со широк спектар на други додатоци, облека и стилови, што ги прави разноврсни и погодни за посебна пригода или секојдневна употреба. Направено во сребро. Yellowолтиот родиум. Обетки со обрач со дијаманти. Висина : 40мм. Ширина : 4мм. Затворање на клипови. Бродови со крпа за полирање на накит Миабела. Внимателно спакувано во кутија за подароци. Накит Миабела : Со над 30 години искуство во создавање фин накит, Миабела го има она што го барате за да обележите посебна пригода со нешто што искра. Миабела - Хармонија во накит.

Основни карактеристики

Најдобри понуди