.

.

Трговска марка ликовна уметност Yellowолта магла платно уметност од Шила Голден

Трговска марка ликовна уметност Yellowолта магла платно уметност од Шила Голден

DEN 1.67

Залиха
Во магацинот.

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, оваа подготвена, галерија, завиткано уметничко парче, има апстрактни цветни форми. Ова парче уметничко дело на трговската марка уметност се печати со употреба на Giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои се практично разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност со печатење на giclee. Оваа слика е исто така завиткана со галерија, така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка, овозможувајќи безделна презентација на готовото сликарство.

Основни карактеристики

Најдобри понуди