.

.

Огледало компатибилен со 2007 година-GMC Acadia Saturn Outlook Левата возачка страна загреана во куќиштето сигнал светло за светло, што може да се слика со кол

Огледало компатибилен со 2007 година-GMC Acadia Saturn Outlook Левата возачка страна загреана во куќиштето

DEN 2.67

Залиха
Во магацинот.

Специфично за производство на производи : без автоматско затемнување на местото на откривање : без слепи странични сигнали за сигнали : светло за сигнал за сигнал/финиш : Завршување на типот : Рачно преклопување на стакло : Енергетска стаклена шега : Загреаномемилорија : Без меморија Производство : Без меморија Производство вклопување : Директно вклопување во врска : Директно Fit Puddle Light Вклучен : Без продадена лесна светлина : Продадена индивидуално Препорачана употреба : OE заменакол Vue огледала се вашите најприфатливи огледала за замена на ОЕ и тие се произведени од највисок квалитет, отпорни на корозија материјали за да ги издржат сите видови на временски услови. Kool Vue е специјализирана за производство на огледала за сите правила и модели; Нашите огледала минуваат низ ригорозно време, замав и тестирање на вибрации за да бидете сигурни дека добивате ретровизори со највисок квалитет. Поддржано од 1 -годишна гаранција на Kool Vue - не можете да тргнете наопаку со огледалата на Kool Vue! Линиите на бранови на очилата за огледало не треба да се користат за да се идентификуваат загреаните огледала, бидејќи сè повеќе понови апликации повеќе не ставаат бранови линии на загреани огледала. Компатибилен со следниве возила : Локација : Одделна година (и) Направете модел за трим белешки 2008 GMC Acadia SLE, SLT 1 -ви дизајн 2007 GMC Acadia SLE, SLT 2008 Saturn Outlook XE, XR 1 -ви дизајн 2007 Saturn Outlook XE, XR OE Број : 25894449 Број на делови : GM1320364. Број на размена на дел : 25894449 GM1320364.

Основни карактеристики

Најдобри понуди