.

.

Колекцијата Стоунбриар суспендирано тркалезно огледало со рачка со јаже 40 x25

Колекцијата Стоунбриар суспендирано тркалезно огледало со рачка со јаже 40 x25

DEN 1.67

Залиха
Во магацинот.

Големото суспендирано тркалезно огледало е одличен додаток кој било дом или канцеларија. Големото огледало е опкружено со едно јаже кое исто така продолжува да биде закачалка на врвот. Ова огледало може да се користи како суета огледало, над огништето или да се работи во галерија wallид. Тоа е одличен додаток на кој било дом или канцеларија и ќе работи добро со кој било стил на украси за дома! Димензии : 25.2 W x 1 D x 40 H во . изграден од стакло и јаже. Сива завршница. Наутичко јаже трим. Декоративна висечка јамка.

Основни карактеристики

Најдобри понуди