.

.

Брендот на чуда на природата за Messивотен каса за чистачи на сите цели - Тригер 32oz

Брендот на чуда на природата за Messивотен каса за чистачи на сите цели - Тригер 32oz

DEN 56.64

Залиха
Во магацинот.

Брендот на чудо на природата е бренд „Пет дамки и мирис“ доверлив и сакан од родители на миленичиња повеќе од 35 години. Преземањето од нашите високо ефикасни формули за дамки и мирис за кучиња и мачки, марката за чудо на природата за линијата за месини за живот е возбудлива нова авантура во светот на секојдневните хаос за да ви помогне да исчистите буквално нешто. Брендот за чудо на природата за чистач за сите цели на Messивотот ќе биде вашиот нов одење до дезинфекција за употреба во кујната, бањата, спалната соба и другите области. Оваа чистачка со повеќе површини ви дава чиста чиста што можете да ја видите. Формулирани да бидат тешки за хаос, но не и на вашиот дом, марката на чудо на природата за чистачот на сите намени за живот, го олеснува чистењето. Кога се користи и се чува како режија. Чудо бренд на природата за чистач на сите цели на Messивотот-32oz активира антибактериска формула : овој производ уништува 99,9% од бактериите, вклучувајќи ги E. coli и Salmonella, без да остави штетен хемиски остаток. Санизира тврди, не-порозни површини за 30 секунди : Користете површини вклучуваат мијалници, тапаци, тушеви, високи столчиња, врвови на суета, врвови на маса и многу повеќе. Прочитајте етикета за целосен список. Одлично за чистење низ целиот дом : Користете го овој производ во домови, подруми, бањи, спални соби, дневни соби, простории за кал, области за миленичиња и многу повеќе. Погледнете ја етикетата за целосен список. Загарантирано за работа или вашите пари назад : Сигурни сме дека ќе бидете многу среќни и бесплатно. Но, ако не сте задоволни од овој производ од која било причина, ние ќе го направиме како што треба. За услови за гаранција, видете назад од шише.

Основни карактеристики

Најдобри понуди