.

.

Gerber Baby & Toddler Boy Microfleece Plabte Sleeper Pajamas, 2-пакувања, големини 0 3M-5T

Gerber Baby & Toddler Boy Microfleece Plabte Sleeper Pajamas, 2-пакувања, големини 0 3M-5T

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

Нашите пижами на мали деца и пижами за бебиња се совршени за оние студени ноќи! Чувајте го вашето малечко топло и удобно цела ноќ со нашите пижами со нозе. Секој пар е направен со супер мека поли микрофлеа, со мека, пријатна, како и отпорна на пламен за безбедност. Имавме свои најважни работи самостојно сертифицирани со Стандард 100 од ОЕКО-Текс, за да не мора да се грижите за штетните материи во расадникот на вашето бебе. Нашето бебе и дете PJs имаат патенти од предниот дел, така што промените се брзи и удобни. Големини на бебиња (до 24 милиони), карактеристични јазичиња за безбедност на врвовите на патентите за да се спречи брадата на вашето малечко (поголеми димензии). Слој под овие пижами со леснотија со еден од нашите брендови со кратки ракави - бренд - бренд со долги ракави - бренд - бренд за брендови за секоја ноќ на вашето бебе или дете му треба дополнителна топлина. Овој пакет содржи два пара спиење на руно. Вклучува два пара пижами од руно. Големини на бебиња (0-3м - 24м) имаат мека, безбедносна прилепување на врвот на патентот за да го задржите вашето мало удобно цела ноќ. Големините на мали деца не . се карактеризираат со мека и бело, ткаенина отпорна на пламен за да го задржите вашето малечко припиено и топло. Еден пар сива боја со печатење на лисици, еден пар сива боја со портокалови ракави и лисица уметност. Уметноста е вез. Дајте им на нашите пижами пижами и пижами на мали деца како внимателен подарок за туш за бебиња што треба да бидат сакани. Машинско миење / сушење суво. Gerber Baby & Toddler Boys Microfleece Plabte Sleeper Pajama, 2-Pack (0/3 месеци-5 T).

Основни карактеристики

Најдобри понуди