.

.

Сет за четки и чешел од Дизни Бебе Ариел, Ариел

Сет за четки и чешел од Дизни Бебе Ариел, Ариел

DEN 227.84

Залиха
Во магацинот.

Направете ја вашата дневна рутина за чешлање со симпатична и шарена четка за коса на Дизни Бебе Ариел и широк сет на чешел за заби. Со рачки со лесна зафат, овој сет ви дава подобра контрола додека ја негувате косата на вашето дете. Екстра-меките влакна на четката се нежни на скалпот на вашето дете додека четкате. За тенка или густа коса што е сува или влажна, чешелот има два комплети заби за да се одземе. И четката и чешелот се со големина точно за мали раце, доколку вашето малечко сака да го проба самостојно. Овој пакет вклучува една четка за коса со теми од Ариел и чешел. Шопингот за бебе може да биде радосно откритие кое започнува со Дизни Бебе и завршува во вашиот дом. Дизни Бебе се гордее што им помага на семејствата да се поврзат нудејќи облека, опрема, играчки, играат душеци, постелнини и други предмети што го инспирираат секој момент од денот. Дизни Бебе им нуди на денешните родители како вас сè што ви треба за да се поврзете со бебето во секоја фаза. Линијата за бебиња на Дизни вклучува најважни работи за облека, расадник, во движење, време на бања, хранење, откривање и славење. Ние работиме со најдобрите брендови во индустријата за новороденчиња за да ви донесеме производи за да го направите вашето време со бебе магично. Чешел има два комплети заби за да се затегнат косата што е тенка, густа, влажна или суво. Рачка со лесна зафат. Екстра-меки четки за четки.

Основни карактеристики

Најдобри понуди