.

.

Pantssaver Custom Fit Car Floor Mats For Lexus RX450H 2011, компјутер, целата временска заштита за возила, тешка временска репресија на пластика, црна

Pantssaver Custom Fit Car Floor Mats For Lexus RX450H 2011, компјутер, целата временска заштита за возила,

DEN 479.84

Залиха
Во магацинот.

Панталони заштеда за прилагодено вклопување автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да ги чувате водата, нечистотијата или истурените пијалоци од оштетување на вашиот автомобил и облека. За разлика од стандардните рамни душеци, патентираната централна тава за заштеда на панталони е специјално дизајнирана да држи и стапици до 500 милилитри течности. Вградените жлебови канализираат вода во патентираната централна тава, додека стратешки поставени сртови стапица нечистотија, кал, снег, вода и песок. Високата граница на Мат обезбедува максимална заштита од шилење. Вградените безбедносни карактеристики, како што се зоната на прецизност и грбните грицки, ја преземаат заштитата чекор понатаму за да се осигурате дека вашиот мат за автомобили останува цврсто во темпо. Обично вклопување : Вашиот автомобил за автомобили се сече со цел да го вклопите точниот распоред на подот на вашиот Lexus RX450 H, така што тие инсталираат во секунди без завртки, завртки, сврзувачки елементи или потребни алатки . Заштитете го вашиот автомобил и облека : Длабоко жлебна канална вода, снег , кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) од кал и лесно избришете или исплакнете чисто . супериорни сите временски перформанси автомобили со автомобили : направени од нетоксични, рециклирани отпорни на временски услови ПВЦ, панталони без панталони за БПА се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и одржуваат флексибилност и издржливост до минус 76 ° F (-60 ° C) . Не-лизгање : Флексибилни грицки зафаќајте го подот за да го задржите мат Без оштетување на вашето возило тепих . направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челични работници (USW Local 1-500) и поддржан од гаранција за живот за вашиот мир на умот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди