.

.

Слајд за гел за мажи во Арканзас

Слајд за гел за мажи во Арканзас

DEN 416.00

Залиха
Во магацинот.

Сигурно имате облека со лиценца за класичен тим, но сепак се чувствувате како нешто да недостасува. Па, тоа нема да биде случај кога ќе ги зграпчите овие сандали за слајдови со цвеќиња од Фоко. Тие имаат динамична графика низ целиот свет, па без оглед каде ги носите, луѓето ќе видат дека сте дефиниција за обожавател на умирање. Фоко М Арканзас гел.

Основни карактеристики

Најдобри понуди