.

.

Сет за колекција на хотел за супериорно броење на конец за броење на конец

Сет за колекција на хотел за супериорно броење на конец за броење на конец

DEN 672.00

Залиха
Во магацинот.

Уживајте во луксузното чувство и елегантен изглед на нашата хотелска колекција 300 сет на памучни листови за броење на нишки. Уживајте во луксузното чувство и елегантен изглед на нашата хотелска колекција 300 сет на памучни листови за броење на конец- овие едноставни, но елегантни комплети за листови ќе додадат одличен изглед на вашиот кревет- достапен во разни бои во близнаци, целосни, кралица, крал и крал и Калифорнија крал големина големина големина - Секој сет вклучува рамен лист, вграден лист и две перници (една со големина на близнаци)- опремена длабочина на џебот на листот : 15 '' инчи- SKU : HMCTY1225.

Основни карактеристики

Најдобри понуди