.

.

Garanimals Baby Girls Graphic Fleece Top, големини 6- месеци - месеци

Garanimals Baby Girls Graphic Fleece Top, големини 6- месеци - месеци

DEN 2.33

Залиха
Во магацинот.

Ова графичко руно со долги ракави од Garanimals го прави практично и пријатно положување. Се одликува со кул графички отпечатоци за изглед на забава. Мекото руно и опуштеното вклопување ја одржуваат топло и удобно, што го прави совршен за целодневно носење. Спарете го со какви било фармерки на Garanimals, џоги или удобни хеланки за опции за бесконечен стил. Ексклузивно продаден на. Графичко руно врвот. Графичко руно со долги ракави : 60% памук/40% полиестер. Увезени. Продаден исклучиво на. Вратот на екипажот. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90788.

Основни карактеристики

Најдобри понуди