.

.

Подобри домови и градини со вертикално складирање со 4-коцка, цврсто црно

Подобри домови и градини со вертикално складирање со 4-коцка, цврсто црно

DEN 1840.00

Залиха
Во магацинот.

Додадете функција и стил во вашиот дом со подобри домови, секоја коцка поддржува до 22 фунти. Материјали : MDF, табла за честички, табла за хартија. Може да се комбинира со други подобри домови 41,8 фунти. Собрана тежина : 35,31 фунти. Собрани димензии : 16.42 "W x 15.35" D X 56.85 "H. Упатства за склопување. Собрание Видео. За поддршка на клиентите или помош за собрание, посетете или јавете се на 1-800-729-1569.

Основни карактеристики

Најдобри понуди