.

.

Затемнета LED CLAMG LASK за колеџ, USB напојувана со адаптер за напојување со ЕТЛ, црна, од 3

Затемнета LED CLAMG LASK за колеџ, USB напојувана со адаптер за напојување со ЕТЛ, црна, од 3

DEN 431.84

Залиха
Во магацинот.

Torchestar 3 Pack Детска ламба за деца, LED Click Desk Light со мемориска функција, за колеџ, Black Easy to use Touch чувствителна контрола, 10% -100% целосно затемнето за да се обезбеди совршено ниво на осветленост што ги задоволува вашите различни потреби. Функција за паметна меморија, се сеќава на последната поставка на светлината кога се рестартираат. Проградба на вашата неутрална бела светлина за очите на очите, најдобра светлосна боја за работа, проучување и читање. Зголемете ја концентрацијата без да ги иритирате очите. Идеално за ноќно осветлување на задачите без да ги нарушувате другите. Flexible Design360 Степен прилагодлив дизајн на Gooseneck, можете да извртувате, да се свртите и да се вртите до сите ваши посакувани насоки и агли за да го пронајдете тоа совршено место, 67inch продолжено кабел за каде и да ви треба. Стишината апликација Clamp Base Design Will ќе се одржи ќе се одржи Светилката цврсто и стабилно на вашата клупа, маса за маса, постелнина и сл. Идеална опција за осветлување за заштеда на простор за употреба во просторијата за домови, канцеларија, училиште во спална соба без да зафаќа премногу простор. Долготрајни и конзистентни перформанси за следното време. Заштеда на енергија и ефикасен избор. Нашата мисијата Torchstar, нашата цел е да обезбедиме квалитетни производи за осветлување на енергија за нашите клиенти. Со стручноста во LED технологијата, нашиот производ не само што е супериорен во перформансите, туку и го прави вашето искуство за осветлување попријатно и удобно во секое време, каде било. Спецификации за рамка : 5 Wluminous Flux : 590 LMDimmable : 10%-100% Temp во боја : 4000 K COOL BLITEBEAM агол : 120 DEGREECRI : > 80 INPUT напон : 110 VOUTPUT напон : 5 VOUTPUT струја : 1 AMAX CLEMP SINDTH : 2 INCHLIFESPAN : 30,000 часови броеви : 26 LEDSCOLOR : Black LEDCOLOR : CLEMP CLEMP Ламва за биро 10% -100% Stepless Dimming Firm и Secure Screw-Clamp LAMP BASE USB напојување, USB-адаптер за интерфејс вклучува интегриран LED за квалитет.

Основни карактеристики

Најдобри понуди