.

.

Мебел на Америка Мадо огледало со 3-фигура странична табела, 78

Мебел на Америка Мадо огледало со 3-фигура странична табела, 78

DEN 1.33

Залиха
Во магацинот.

Задебелен, гламурозен пресврт на современиот мебел за дома, колекцијата Маддокс ја рефлектира чистата софистицираност од неговата рамка со облик на огледало. Оваа исклучителна, современа странична табела е дизајнирана со блескави, акрилни дијамантски панели, секоја испушта инфузија на искра што елегантно го зафаќа ова парче. Оваа зачудувачка, сребрена маса е комплетна со нежни стаклени огледални панели кои прават впечатлива изјава за стил. Неговите три вградени фиоки за складирање се на врвот со две рачки слични на кристали за уште повеќе треперливи и сјајни. Мебел на Америка Маддокс современа стакло 3-фиосана странична маса, сребро вклучува : една (1) странична маса. Стил : современ. Заврши : Сребрена. Материјали : стакло, акрилик. Три фиоки. Сјајна рамка за рефлективно огледало. Акрилна рамка исполнета со дијаманти. Доаѓа со упатства за склопување. Бродови во 1 кутии. Димензии и тегови : целокупни димензии : 35,63 "L x 15,75" W x 31,88 "H. Капацитет на тежина : 30 bs. Тежина на производот : 73 bs. Кликнете овде за да го видите упатството за склопување.

Основни карактеристики

Најдобри понуди