.

.

Ступеларска индустрија Зелена розова чамец кану лебдечка езерска фотографија Фотографија галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност, дизајн од Дафне ?

Ступеларска индустрија Зелена розова чамец кану лебдечка езерска фотографија Фотографија галерија завиткана

DEN 457.44

Залиха
Во магацинот.

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 20 x 1,5 x 16 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќа Мимаки, а потоа исечете ги рачно и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : брод; Транспорт; Роуд; Водни плоштади; Сад; Кану. Дизајн од Дафне Полсели.

Основни карактеристики

Најдобри понуди