.

.

Garanimals Baby and Toddler Boy Bootcut Denim Pant, големини 12M-5T

Garanimals Baby and Toddler Boy Bootcut Denim Pant, големини 12M-5T

DEN 1.00

Залиха
Во магацинот.

Да се ​​одмориме од џемпери и да додадеме кул фармерки со тексас во неговиот стил. Овие фармерки за подигање за момчиња за мали деца се убав избор кога тој е надвор и за тоа да има мешавина од памук и ткаенина за истегнување за да го задржи удобен. Спарете ги фармерките на овие момчиња на неговите омилени гардероба, како графички тимови на Гаранималс и тој е поставен. Исклучиво на и. Повлечете стил со затворање на копчињата. Стил од 5 џеб. Јамки на појас. 74% памук/25% рециклиран полиестер/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. Фармерки за подигање на момчињата на мали деца од Гаранималс.

Основни карактеристики

Најдобри понуди