.

.

Ветровито цветно печатење на отворено перница

Ветровито цветно печатење на отворено перница

DEN 1.33

Залиха
Во магацинот.

Опкружете го вашиот дом со низа есенски цветни дизајни! Со топли тонови и спокоени слики, колекцијата на цветни перници на Дејзи ќе го подобри вашиот декор на отворено! Сигурно ќе се за inубите во добредојденото чувство дека овие дизајни го носат во вашиот дом! Едноставно маргаритка, ветровито, цветно печатење на отворено перница : мек вртено полиестер екстериер. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.

Основни карактеристики

Најдобри понуди