.

.

Аквамарин Стерлинг сребрен родиум девојче прстен

Аквамарин Стерлинг сребрен родиум девојче прстен

DEN 671.84

Залиха
Во магацинот.

Симпатична и уникатна, ова е прстен од сребрена девојка. Се одликува со убав облик на родиум. Овој прстен од 2,25 мм вклучува девојче Силуета шарм со прекрасен, 0,03 CTTW Aquamarine Gemstone. Достапно во целата големина 8. Изразете се на уникатен и забавен начин со новата колекција на стабилни изрази. Изберете од стотици прстени што можете да ги измешате, да одговарате и да се ставате заедно, овозможувајќи ви да го вклучите вашиот стил во еден момент. Стабилните изрази нудат накит што е направен од сребро, шарено емајлиран, 14 карат злато-позлатени, украсени со зачудувачки дијаманти и/или скапоцени камења и многу повеќе. Можностите се бесконечни со овој неверојатен асортиман на накит за легање. Тркалезна тежина : 0,03 CTTWQUANTITY : 1 Jewelry Setting : Prongyour Item пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. Изразите на Silver Stackable Silver Stackable се достапни во повеќе големини.

Основни карактеристики

Најдобри понуди