.

.

Тајни богатства женски и жени плус пушани панталони чисти сини птици

Тајни богатства женски и жени плус пушани панталони чисти сини птици

DEN 1.67

Залиха
Во магацинот.

Свилените меки панталони од тајни богатства во шарен тропски принт додаваат малку пизаза до спиење или во секое време. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. приближно. ИНСЕАМ : 28 ". Опуштено вклопување. Повлечете го стилизирањето со засрамената лента за половината. 2 предни џебови. 93% полиестер/7% спандекс. Машината што се мие. Увезено. Тропски печатени панталони за жени од тајни богатства.

Основни карактеристики

Најдобри понуди