.

.

Овошје на разбојните женски меки и дишени шорцеви за пижами, 2 парчиња, големини S-4X

Овошје на разбојните женски меки и дишени шорцеви за пижами, 2 парчиња, големини S-4X

DEN 0.67

Залиха
Во магацинот.

Овој супер мек овошје на сетот за пижами за пижами на женски и дише, ќе ве подготви да се опуштите и да се развивате во целосна удобност. Направено од мека, лесна ткаенина од рајон мешавина, оваа кошула со кратки ракави и сет за пижами од шорцеви ќе ве натераат да летате во мирна дремка. Опуштено е вклопување и додадениот стрии ќе ве одржува пријатно без разлика дали се упатувате во кревет или уживате во еден одмор дома дома. Останете удобни и ладни преку ноќ и добро наутро со дише облека за спиење од овошје на разбојот. Овошје на разбојната женска и женска плус маица и шорцеви пижами сет : ексклузивно на Интернет. Мека и дише ткаенина. Инјекција Хедер бои - 70% полиестер/25% рајон/5% спандекс. Цврсти бои - 61% полиестер/35% рајон/4% спандекс. Комплетот вклучува 1 маица за вратот на екипажот со кратки ракави и 1 пар шорцеви. Капка ракави на рамото. Опуштено вклопување. Шорцевите имаат покриена еластична лента за половината и странични џебови. Кошулата на кошулата се погоди на или под половината. Краток In Seam - 4,5 ". Етикета за вратот без ознака за дополнителна удобност. Машината што се мие за лесна нега.

Основни карактеристики

Најдобри понуди