.

.

Малите и големите деца ги закопуваат Ева Сандали, големини 13-7

Малите и големите деца ги закопуваат Ева Сандали, големини 13-7

DEN 2.67

Залиха
Во магацинот.

Малите ќе сакаат да изгледаат како возрасни во овие сандали! Бидете лето подготвени со класичниот Ханој два лента сандали од Јужен Пол. Прилагодлива лента за стапало со затворање на тока. Сандал на отворено пети. Увезени.

Основни карактеристики

Најдобри понуди