.

.

Stuple Curesisties Curiosity Carting Cartoon Cartoon Design Design Rramed Wall Art од Гери Патерсон

Stuple Curesisties Curiosity Carting Cartoon Cartoon Design Design Rramed Wall Art од Гери Патерсон

DEN 671.84

Залиха
Во магацинот.

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Димензии : рамка од 11 x 1,5 x 14 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и димензија . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Гери Патерсон.

Основни карактеристики

Најдобри понуди