.

.

Атлетски работи Coreенски основен резервоар за активен тркач, 3-пакет

Атлетски работи Coreенски основен резервоар за активен тркач, 3-пакет

DEN 2.33

Залиха
Во магацинот.

Athertic Works Women's Core Active Active Racerback резервоарот е главен дел во гардеробата на која било жена. Со едноставен, но разноврсен стајлинг, овие се одлични за носење во теретана, трчање работи или дури и за слој за секојдневно носење. Тужената ткаенина е направена од мек, рециклиран полиестер со вграден спандекс за поголема слобода на движење во која било активност и ткаенината за влага ќе ве одржува суви и удобни во текот на целиот ден. Со забавни бои за пролет, овие ќе бидат вашите нови врвови на резервоарот "Go-to ". Исто така, достапни во синглови во продавницата, 2-пакувања и 5 пакувања на Интернет. Атлетик работи женски основен резервоар за активни тркачки репрезентации, 3 пакет : ексклузивно 3-пакет на Интернет. 94% рециклиран поли/ 6% распон (тужен) дрес. Опуштено вклопување. Вратот на екипажот. Ракербек. Удобност без ознаки. Опуштено вклопување. Технологија за влага за губење на влага. Машина за перење. Достапни 2 пакувања, кликнете овде. Достапни 5 пакувања, кликнете овде.

Основни карактеристики

Најдобри понуди