.

.

Детска лавина лесни атлетски патики со чипка со чипка

Детска лавина лесни атлетски патики со чипка со чипка

DEN 0.33

Залиха
Во магацинот.

Оваа патика е стилска, издржлива и супер удобна. Одликувајќи се со синтетички и текстилен горниот дел што лесно брише чисто, а трајна надворешна плоча значи дека може да игра безбедно каде и да оди. Затворањето на затворањето го обезбедува чевлите на место за удобно вклопување. Завртено затворање. Повлечете го јазичето. Перниче со нозе.

Основни карактеристики

Најдобри понуди