.

.

Урбано волк куче ми е голема, торба со lb

Урбано волк куче ми е голема, торба со lb

DEN 463.20

Залиха
Во магацинот.

Ziwipeak создава висококвалитетни производи за храна за миленичиња врз основа на основното верување дека животните треба да јадат како наменета мајка природа. Сите нивни рецепти за храна за домашни миленици се создадени со акцент на 100% природни состојки, комбинирани за поддршка на добро здравје за вашето домашно милениче. Вие не пронајдовте нешто вештачко или хемиски подобрено, за да можете да се чувствувате добро за хранење на овие производи на вашето сакано милениче. Како и со сите други нивни производи, третманите со Ziwipeak се полни со висококвалитетни, природни состојки. Целта е да се остане што е можно поблизу до она што животните би јаделе во природа. Ова е третман за кој може да се чувствувате добро! Урбано волк куче измеша голема, торба од 8 фунти.

Основни карактеристики

Најдобри понуди