.

.

Трговска марка ликовна уметност „висока земја“ платно уметност од гено народи

Трговска марка ликовна уметност „висока земја“ платно уметност од гено народи

DEN 1.00

Залиха
Во магацинот.

Уметник : Geno Peoplessubject : Animals Tyle : Куќа на производот Тип : Галерија обвиткано платно Арттис Подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има елк во центарот на облачна сцена. Гено е роден во Панама Сити Флорида и црташе уште од тој беше мало дете. Бидејќи е најстариот од пет момчиња, тој е благословен да го наследи уметничкиот ген што е предаден на најстарото дете во последните четири генерации. Без формална обука, тој се гордее со можноста да постигне совршенство. Тој исто така верува дека неговата сила во неговите уметнички дела се постигнува со тоа што е многу разноврсен уметник. Чановата на платното на платно на народот „Висока земја“.

Основни карактеристики

Најдобри понуди