.

.

Nuloom Kira Machine Pribal Geometric Area reg, 5 '8', сива

Nuloom Kira Machine Pribal Geometric Area reg, 5 '8', сива

DEN 0.33

Залиха
Во магацинот.

Во Нулум се стремиме да го направиме одличен дизајн прифатлив, а нашата нова колекција на килими за перење го прави токму тоа. Овие прекрасни, машински печатени килими доаѓаат во само едно парче, со привлечни печатени дизајни во неверојатно мек и елегантен куп. Направени од одржливо извори на рециклирани синтетички влакна, тие се совршени висококвалитетни, ниско одржување, еколошки додаток во вашиот дом. Nuloom Kira Machine Pribal Geometric Area reg. Машината направена. Направено во Кина. Материјал : 100% полиестер. Поддршка : платно што не се лизга. Поставување : затворен. Препорачани простории : спална соба, трпезарија, дневна соба, ходник, канцеларија, кујна, бања, влез, расадник / детска соба.

Основни карактеристики

Најдобри понуди