.

.

Активна јакна за ветерници за ветерници во Авиа

Активна јакна за ветерници за ветерници во Авиа

DEN 799.84

Залиха
Во магацинот.

Оваа секојдневна лесна јакна за ветерници за ветерници е совршена за меѓу деновите. Оваа мултифункционална јакна е задолжителна за вашата пролетна гардероба. Новостината ткаенина и стилските женски детали ја прават оваа јакна повеќе од вашиот просечен ветерница. Функционалните цртежи, худи и патент овозможуваат многу разноврсност кога ги носат низ градот. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : опуштено. Тежина : лесна. Деколте : прицврстен аспиратор. Затворање : Zip Front. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Zip џебови на страните. Карактеристики : Еластична на половината со прилагодливи жици на банџи; назад отвор. Јакна за ветерници во Авија за жени.

Основни карактеристики

Најдобри понуди