.

.

Тајни богатства женски и жени плус традиционална јака од јака со долги ракави на врвот и панталони сет за пижами

Тајни богатства женски и жени плус традиционална јака од јака со долги ракави на врвот и панталони сет за

DEN 287.84

Залиха
Во магацинот.

Време е да се опуштите! Спијте или дневна во стил со оваа двојна пижама Велур поставена од тајни богатства. Нагласено со врвот на јаката, овој женски PJ сет е акцентиран со детали за трим за допир на софистицираност. Панталоните за пижама за печатење се карактеризираат со еластична лента за половината која нуди утеха без да жртвува стил. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. вклучува 1 врв и 1 пар панталони. Врвот : јака од изрез; долги ракави; Контрастна трим. Панталони : стил на влечење; еластична половината; приближно. Inseam е 30-1/2 ”. 65% полиестер/30% рециклиран полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Pajенски дво-парчиња пижама поставена од тајни богатства.

Основни карактеристики

Најдобри понуди