.

.

DesignArt 'Триаголни форми Colourfields xxviii' модерен и современ панел за завеси за затемнување

DesignArt 'Триаголни форми Colourfields xxviii' модерен и современ панел за завеси за затемнување

DEN 1.33

Залиха
Во магацинот.

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа сина и беж триаголна геометрија завеса . Оваа елегантна модерна и современа завеса се печати со употреба на високо квалитетно мастило отпорно на еколошко блед, и е рачно изработено на побарувачка само за вас . the . Факс-линената ткаенина е изработена од 270 GSM полиестер што го дозволува овој Blue Curtain на целосно и безбедно миење машини . Овие се декоративни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината . Карактеристики : . - Стил : модерен и современ. - Предмет : геометриски. - Боја : сина. - Модел : геометриски. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Основни карактеристики

Најдобри понуди