.

.

Убави афиони цветни wallидни уметности, сет од 2

Убави афиони цветни wallидни уметности, сет од 2

DEN 1.67

Залиха
Во магацинот.

Во рамките на графичката колекција има различни слики врамени со убаво украсно обликување, давајќи му на секој дизајн убав естетски изглед. Убави афиони цветни wallидни уметности, сет од 2 : цветна wallидна уметност. Врамена уметност. Еспресо рамка. Лесно е да се обеси. Хангер за пила. Севкупна големина : 14 "x 14" секоја. Сет од 2.

Основни карактеристики

Најдобри понуди