.

.

Сребрени фармерки копродукции за мажи Грејсон лесно се вклопуваат со фармерки со права нозе, големини на половината 28-42

Сребрени фармерки копродукции за мажи Грејсон лесно се вклопуваат со фармерки со права нозе, големини на половината

DEN 1.00

Залиха
Во магацинот.

Фармерки со права нозе со темно индиго миење сребрени фармерки копродукции за машка лесна форма на фармерки со права нозе од половината директно тексас - најдобро за средни гради, Грејсон седи на половината и има дополнителна просторија во седлото за удобност каде што ви е најпотребно. Завршено со темно индиго миење со зашивање и справување со контраст. Овој пар е направен во еко-пријателска крајна ткаенина за истегнување, која не само што изгледа како тексас однадвор и се чувствува како потење однатре, туку и се одликува со рециклиран полиестер направен од рециклирана содржина, вклучувајќи пластични шишиња (но зачудувачки, сè уште е сè уште како удобно како и секогаш). Во суштина, тоа е соодветно што навистина може да се чувствувате добро за носење. Овој Jeanан е исто така дел од нашата колекција на 30-годишнината, во која има специјален пакет етикета и комеморативна порака од нашиот основач, Мајкл Сребрена . Ultimate Ectiment Eco-Priendly Denim направен со Reprev® рециклиран полиестер. Седи на половината со лесен колк и бутот. Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува. 17 "Отворање на нозете, 30/32/34" ИНСЕАМИ.

Основни карактеристики

Најдобри понуди