.

.

Ли машки екстремно движење за движење Jeanан

Ли машки екстремно движење за движење Jeanан

DEN 392.00

Залиха
Во магацинот.

Lee Men Extreme Motion Bootcut Jeanlee Extreme Motion Bootcut фармерки се прават со активност во умот. Ткаенината за истегнување на перформансите се комбинира со екстремен флексибилен половински лента за максимално движење. Направено со inseam gusset за удобност и 5 џебови за да носите сè што ви треба за да однесете живот во крајност. Редовно вклопување. Bootcut. 5 џеб. Седи на природна половината. Екстремен флексибилен половински лента. Inseam gusset. Изведба на ткаенина за истегнување. Затворање на копчињата и летање со патент. Стил# 2015145.

Основни карактеристики

Најдобри понуди