.

.

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 286.24

Залиха
Во магацинот.

Секој пакет вклучува чудни од време на празници, салфетки, 18 КТ . На салфетки за хартија мери 6,5 "и карактеристики на илустрации на колачиња, трска од бонбони и подароци завиткани со лакови . Поставете ја табелата во весел стил со овие празнични салфетки . Совршено за А. Божиќна забава, овие салфетки за еднократна употреба се во тренд и прават чистење ветре каде и да славите . исто така, не заборавајте да ги проверите другите предмети од нашиот широк избор на партиски материјали, вклучувајќи дополнителни украси и прибор за јадење за сите ваши потреби за сервирање.

Основни карактеристики

Најдобри понуди