.

.

DesignArt 18 18 Црвен полиестер фрла перница

DesignArt 18 18 Црвен полиестер фрла перница

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски цветни фрлања. Создадете топол и добредојден трендовски стил со овие мултифункционални дизајнерски перници. Повикајте повеќе здружение и ставете ги на вашиот тросед, вашиот кауч, столици, вашата креветче за да се занесе во бујна, пријатна релаксација. Нашата цветна перница е отпечатена со употреба на италијански мастила со голема густина на боја, создавајќи живописно обоени и јасни уметнички дела. Се одликува со одличен и оригинален акцент на секое парче мебел. Основни форми со современи графички дизајни. Печатено на 100% полиестери со мала тежина. Перница исполнета со 100% Пополнување на полиестер. Ткаенина отпорна на брчки. Затворање на поштенски патент ви овозможува да ја отстраните перницата од капакот. Без мирис. 100% хипоалергичен. Машинско миење ладно одделно, нежно циклус само, без белило, виси да се исуши. Печатете на побарувачка со италијанско мастило со голема густина. Достапно во неколку големини. Атрибут : Цветни. Тема : Цветни пејзажи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди