.

.

Згрижувачки грант женски розово злато огледало кружни очила за сонце L12

Згрижувачки грант женски розово злато огледало кружни очила за сонце L12

DEN 127.52

Залиха
Во магацинот.

Заобичаена тркалезна форма ги прави овие очила за сонце од женски од Фостер Грант одличен избор да експериментираат со трендот на рамен метал. Прекрасната рамка од розово злато има совети обложени на храмови, обложени на храмови и прилагодливи влошки за носот за посигурно, удобно вклопување. Огледалните леќи се чуваат од штетни зраци со 100% UVA-UVB заштита од сонце и имаат трајна обвивка за исклучителна отпорност на гребење и влијанија, така што тие се држат убаво за време на секојдневното носење. Носено 90 години од Глобал икони и трендови, Фостер Грант е оригиналниот американски бренд за сонце. Фостер Грант верува во реален стил? Очила за сонце кои се без напор мода напред и совршено вие, со вистински квалитет можете да ги видите и почувствувате. Нашите талентирани дизајнери во Newујорк, Лондон и Милано го пребаруваат светот за најновиот изглед и инспирација и ги претвораат во модни палети на стилови кои се уникатно ласкави и носат. Секој пар наши очила за сонце е внимателно конструиран за да ви даде најудобно вклопување со 100% UVA-UVB заштита од сонце, максимална јасност и леќи отпорни на гребење. И со секој стилски пар прифатлива цена, можете да ги создадете сите погледи за да ги искажете многуте нијанси од вас. Леќи отпорни на влијанија, отпорни на гребење, 100% UVA-UVB заштита (УВ 400) Зголемено грант Грант Грант, розово злато од розово огледало од околу очила за сонце L12.

Основни карактеристики

Најдобри понуди