.

.

Чудо на нација девојки беспрекорна чипка од чипка 2-пакет, големини 30-38

Чудо на нација девојки беспрекорна чипка од чипка 2-пакет, големини 30-38

DEN 0.67

Залиха
Во магацинот.

Конечно! Град како прекрасен како вашата девојка. Девојките на Wonder Nation Bralete Bralette 2 Pack ќе бидат стилски главен дел во гардеробата на вашата девојка што расте девојче. Оваа силуета на пуловер е совршена за положување. Дизајнирано со непречена ткаенина за истегнување и комплиментирана со прилично тркач на чипка. Среќа за вас, овој градник пакет доаѓа со две! Содржина на ткаенина : тело : 51% најлон, 44% полиестер, 5% спандекс, чипка : 80% најлон, 20% спандекс. 2 пакет. Стил на пуловер. Беспрекорна ткаенина за истегнување. Lace Racerback. Детали за центарот на центарот. Шпагети ленти. Отстранливи влошки за изборна скромност. Дополнителни бои на располагање. Упатства за нега : Отстранете ги влошките пред да се измиете ако е вклучено . Машинско миење ладно со како бои . Користете само белило што не е хлор кога е потребно . Tumble Dry Mowe. Отстранете навремено . не пеглајте.

Основни карактеристики

Најдобри понуди