.

.

Се прашувам на нација Девојче за девојче случајна патика за пети

Се прашувам на нација Девојче за девојче случајна патика за пети

DEN 1.67

Залиха
Во магацинот.

Класичен, удобен и разноврсен, чевлите за необични чевли на чудо нација на девојчето на нација се суштински додаток на нејзината секојдневна гардероба. Одликувајќи се со трајно платно горе со ленти и еластична потпетица за вклопување, овие обични чевли имаат подножје за подножје за дополнителна удобност. Одлично е за одење на училиште, родење околу игралиштето или дружење со нејзините пријатели. Затворање на чипка. Дизајн на тркалезни пети. Судрат пети. Лесно вклучено/ лесно исклучување. Издржливи материјали. Не-означување на надворешната страна. Достапно во разновидни бои. Платно полиуретан горен; ТПР и полиестерски надворешни страни. Избришете чиста. Увезени. Патики за супа на пети за девојчиња за мали деца од Wonder Nation.

Основни карактеристики

Најдобри понуди