.

.

Бесплатно собрание момчиња со долги ракави за графички печати, големини 4-18

Бесплатно собрание момчиња со долги ракави за графички печати, големини 4-18

DEN 288.00

Залиха
Во магацинот.

Добро саканата качулка само се подобри! Hoodie на бесплатниот склоп на собранието има забавен графички принт на грб и во градите. Завршено во мека мешавина од памук за голема удобност, совршена со нашите споеви со џемпери за руно за ладен, спортски изглед. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : прицврстен аспиратор. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Kangеб од кенгур однапред. Карактеристики : Графички принт на градите и грбот. Бесплатна збирска графичка печата за момчиња.

Основни карактеристики

Најдобри понуди