.

.

14к бело злато женско 22 ѓердан од ланец на шупливи јаже

14к бело злато женско 22 ѓердан од ланец на шупливи јаже

DEN 3.00

Залиха
Во магацинот.

14К бело злато женско 22 "1,8мм ѓердан од ланец на јаже со затворање од 014 мерач и затворање на заклучување на јастог. Нашите ланци со 14 K јаже имаат природен сјаен дизајн на сложеност и стил што ќе го направи секој ансамбл поп. Со шема на извртување, јасно е при гледање Дека овој ланец испушта занаетчиство со највисок квалитет. Одличен ланец за стартување за оние што бараат да создадат нова слика за себе. Поврзувањето на овој ланец заедно е лесно да се обезбеди затворање на заклучување на јастог. Загарантирано 100% Задоволство. Ако има проблем со вашата ставка можете да го вратите без никакви проблеми. Вешто произведен. Доставено со вас на ум за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерни. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најзаборавни прилики. Совршен за давање подароци. 14 Карат злато (14К). Возрасни жени. Бело злато.

Основни карактеристики

Најдобри понуди