.

.

Hind Boys Heather Joggers Sweatpants, големини 8-20

Hind Boys Heather Joggers Sweatpants, големини 8-20

DEN 0.67

Залиха
Во магацинот.

Овие џогери на задните момчиња 2 пакувања се одлични за вашето момче. Овие џогери не само што се поштитени, туку и издржливи и ќе можат да поддржат секаков вид активност. Боите го олеснуваат ова да се мешаат и да се совпаѓаат и да создадат облека. Тој ќе сака да ги носи овие џогери. Џогер. 2 пакет. Вселенска боја. Руно.

Основни карактеристики

Најдобри понуди