.

.

Мелроза Авена ФАУ ФАУНА ТРИ ВИДОВНИ РАБОТНИЦИ

Мелроза Авена ФАУ ФАУНА ТРИ ВИДОВНИ РАБОТНИЦИ

DEN 943.84

Залиха
Во магацинот.

Совршена мешавина на обични и облечени, овие лажни кожа со три ленти од мелроза Авенија се дизајнирани за целодневна удобност и вечна шик. Одликувајќи се со слаби ленти со цевки и перничиња на табани, тие ќе ве однесат од ден до денес без да пропуштите ќотек. Материјал : 100% полиуретан. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Лизгајте се. Карактеристики : Слаби ленти за цевки; поставени табани. Faux кожа Три ленти од ленти за жени од авенијата Мелроус.

Основни карактеристики

Најдобри понуди