.

.

Фармерки со Софија од Софија Вергара, без ракави без ракави

Фармерки со Софија од Софија Вергара, без ракави без ракави

DEN 303.84

Залиха
Во магацинот.

Детали за лажички и детали за ракави, дизајнирани да го ласкаат вашето тело на секој начин! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’8-1/2 ”, половината : 25”, биста : 32 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина на големина. Деколте за лажичка; Затворање на двојно дното на дното. Без ракави. 95% вискоза/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Фармерки на Софија од Софија Вергара без ракави за ракави за жени.

Основни карактеристики

Најдобри понуди