.

.

Thereенски термички џемпер за време на време и Tru

Thereенски термички џемпер за време на време и Tru

DEN 428.64

Залиха
Во магацинот.

Чунки вафли плетено со термичка врвна инспирација го истакнува овој шарен џемпер од време и TRU. Валената желка додава малку здружение на јасни, студени денови и има ленти за привлекување очи. Разновиден за секоја пригода, овој џемпер е удобен плетен избор за сезоната. Исклучиво на. Материјал : 100% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Fit : Boxy. Тежина : Средна тежина. Деколте : валана желка. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ребрести врат и манжетни; Дизајн на плетенка од вафли; Контрастни ленти. Thereенски термички џемпер од Stripe од време и Tru.

Основни карактеристики

Најдобри понуди