.

.

Controlенски плус ела чипка фирма за контрола на фирмата за обликување на половината

Controlенски плус ела чипка фирма за контрола на фирмата за обликување на половината

DEN 239.84

Залиха
Во магацинот.

Врз основа на најпродаваниот опсег на Ела, овој Nipper на половината обезбедува иста удобност со дополнителна технологија за контрола на цврстата цврста контрола за да ги скулптурирате и обликувате кривините, давајќи ви мазна силуета. Одликувајќи се со прекрасна детали за чипка на предниот панел и во стил со висок половината, облечете под вашиот омилен вграден фустан за максимално влијание. Пар со еден од градниците на чипка Ела за да го завршите вашиот изглед. Magicsculptенски плус ела чипка фирма за контрола на половината.

Основни карактеристики

Најдобри понуди