.

.

Сора дома 23 25 Гранит цврст правоаголник Перница постави перничиња за седење на отворено

Сора дома 23 25 Гранит цврст правоаголник Перница постави перничиња за седење на отворено

DEN 2279.84

Залиха
Во магацинот.

Чаир за внатрешен двор или базен се претвора во станица за удобност со овој стилски сет на перница и перница на отворено. Опуштете се во стил на перница за седишта и против перница назад, и двете се исполнети со чисто рециклирано влакно. Обвивките на ткаенината се меки и издржливи, како и отпорни на влага и оштетување на сонцето. Перница на седиштата има затворено затворање, а задната перница е зашиена затворена. Овој сет на перничиња и перници на отворено испорачува убав, но неутрален акцент и совршено искуство за седење. Ткаенината со високи перформанси Sun Brella е дизајнирана да издржи временски елементи, а има и УВ заштита, ткаенината Sun Brella е отпорна на мувла, боење и згаснување . 100% рециклирано полиестерско еко-пријателски пополнување, идеално за обична затворена и надворешна употреба . Вклучува една (1 Вклучува една (1 Вклучува една (1 Вклучува една (1 (1 ) задната перница и една (1) перница на седиштата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди