.

.

Колегиум преклопување на големо момче столче

Колегиум преклопување на големо момче столче

DEN 1.33

Залиха
Во магацинот.

Колегиумска колекција. Ги прикажува официјалните бои и лого во Тексас А и М. Материјал : Полиестер и челик. Прилагодливи потпирачи за рака и 2 држачи за чаши. Изработено со двојно слоевито место и може да задржи до 350 фунти. Боја во средно училиште на потпирачот за глава и трим. Рамка обложена со бел прав. Меша џеб на столот назад. Димензии : 39 "H x 24.5 " W x 24.5 "D. - SKU : Logoc0059 со великодушно седиште и зголемен капацитет на тежина, колеџот на NCAA, преклопувањето на големо момче, обезбедува секој обожавател да ужива во играта во удобност. На удобноста. Мерки за седишта 24,5 x 24,5 инчи и е изработено од двоен слој од 600 материјал за платно од платно. складирање на лични предмети. Секоја столица има две бои, а логоата се наоѓаат на столот пред и назад, како и на вклучената торба за носење. Оваа рамка обложена со бел прав е оценета за да држи 350 фунти. За столот за лого основана во 2001 година од Бил МекКаули и Семејство, Лого Чаир Ко. Една година, логото се пресели во нивниот прв магацин и ги прошири своите производи за да вклучат места за стадиони, лични торби, шатори, ќебиња, игри и многу повеќе. Покрај лиценцата NCAA, тие ја стекнаа лиценцата MLB за приближно половина од нивната линија на производи во 2005 година. Во изминатите пет години, логото беше Топ 10 лиценца што не е на Апарл за CLC и во моментов е рангирана бр. 3. Сега со седиште во Логото Френклин, Тен. Изберете од целото мени на колегиумски логоа. Изработено со двоен слој од платно од 600 x 600. Челична рамка обложена со прав во прав има до 350 фунти . Секоја рака има држач за чаша од џеб. Столот се склопува за лесен транспорт. Мерки за седишта 24,5 L x 24,5 W инчи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди